SUMMANDS – ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПРЕДСТАВНИК HISTOMER В УКРАЇНІ

ПРОДУКТИ  ЕКСПЕРТНИЙ БЛОГ

Компресійний еластичний бандаж Histomer Body Wrap
для корекції целюліту

Набряки, целюліт, жирові відкладення, втрата еластичності та тонусу шкіри — одні з найрозповсюдженіших проблем у сфері догляду за тілом. На щастя, на нашому боці у боротьбі з ними виступає ціла армія косметологічних засобів та процедур. Одна з найбільш дієвих — бандажне обгортання. Ця техніка здатна наблизити нас до впевненої перемоги над естетичними недосконалостями.

Що таке компресійний бандаж
та як це працює?

Це — ефективний метод протидії целюліту, жировим відкладенням, набрякам та втраті тонусу шкіри. За традиційними протоколами, лікар міцно огортає пов’язками, що щедро просочені активними речовинами, ноги, живіт і стегна пацієнта. Завдяки комбінації тиску та косметичних компонентів процедура стимулює дренаж, активує кровообіг та лімфообіг, та зрештою корегує целюліт та локальний жир.

Що особливого в бандажах ТА
що робить їх ефективними?

Важливо відразу зазначити: не всі засоби для компресійного бандажу однакові. Часто можна зустріти застарілі типи пов’язок: в них некомфортна текстура, вони недостатньо добре тягнуться та не забезпечують оптимальний рівень компресії. Результат невтішний: такий бандаж просто не матиме ефекту.

Компресійний еластичний бандаж Body Wrap, створений Histomer — революція у технології обгортання. Вони створені зі зручної, еластичної щільної тканини, яка вже просочена розчином. Виконувати обгортання на них дуже просто та швидко. Бандажі розтягуються на 70%, що ідеально підходить для регулювання натягу.

Якою має бути косметика, на якій
РОБЛЯТЬ ОБГОРТАННЯ

У Histomer розроблено дві програми на основі компресійних бандажів. Перша — LIPO-DRAINING BODY WRAP DrainO2. Ця процедура має дренажний та ліполітичний ефекти та використовується, коли боротьба з целюлітом та жиром вимагає рішучих дій.

Процедура на програмі DrainO2 від Histomer прицільно впливає навіть на найдрібніші й найстійкіші жирові відкладення. Вона підвищує термогенез і самостійне спалювання калорій навіть у людей, які не займаються спортом. Обгортання запускає лімфодренаж та сприяє швидкому й зняттю целюлітних набряків. Ще один бонус — обгортання робить менш помітними розширення судин при набряковому та фіброзному целюліті.

Екстракт морського планктону
Сприяє розщепленню та виведенню жиру. Стимулює термогенез і зменшення обсягу жирової маси.
Екстракт рожевого перцю
Активує гормон-чутливу ліпазу — основний фермент, що відповідає за мобілізацію накопичених жирів.
Екстракт гіркого імбиру
Активує венозну та лімфатичну циркуляцію, зменшує кількість води, яку утримують тканини, і жирову масу. Зокрема, робить тоншими талію та ноги.
Екстракт буркуна лікарського
Впливає на лімфатичні судини, покращуючи їх здатність до скорочення та ритм цих скорочень. Прискорює лімфообіг та сприяє вивільненню зайвої рідини з жирових відкладень.
Меристемні клітини шандри
Насичують тканини киснем, мають потужний ефект детоксу. Усувають і попереджають запалення глибоких тканин.
Екстракти меристемних клітин кулівниці серцевиднолистої
Активують регенерацію та насичення киснем жирових тканин.

Перед початком та по завершенню процедури радять провести сеанс ароматерапії, щоб пацієнт був максимально розслабленим. Для цього буде доречно використати
парфумерну композицію Histomer Living Essence.
Також перед процедурою застосовується слімінг-скраб LIPO OSMOTIC, а після обгортання для посилення ефекту використовують сироватку для тіла,
крем з охолоджуючим ефектом LIPODRAINING та крем Slimming Hips.

ПРОГРАМА ОБГОРТАННЯ
НА ЛІНІЙЦІ КОСМЕТИКИ Н4

Ще одна програма обгортання Histomer побудована на лінійці косметики для тіла H4 та називається DRAIN & FIRMING BODY WRAP BodyH4. Вона є найбільш актуальною, коли надлишок жирової тканини та ваги негативно позначається на стані шкіри. Процедура зміцнює еластичний «каркас» та підвищує тонус шкіри, стимулює гемолімфатичну циркуляцію, сприяє зменшенню жирової маси та запускає оксигенацію тканин шкіри.

Розторопша плямиста
Містить речовину силімарин, яка захищає клітини організму від окислювального стресу, запалень, агресивного впливу токсинів та виводить надлишки рідини
Береза африканська
Екстракт її кори містить елагову кислоту, яка стимулює синтез колагену і запобігає його руйнуванню, роблячи шкіру більш пружною та еластичною та забезпечуючи зміцнювальний антивіковий̆ ефект.
Меристемні клітини щитолисника
Стимулюють здатність пошкоджених тканин до відновлення. Зокрема, покращують тонус кровоносних судин та реабсорбцію рідини.
Меристемні клітини гарденії
Сприяють синтезу нових волокон колагену й еластину в шкірі, покращуючи її текстуру та еластичність.

Як і в протоколі DrainO2, перед процедурою Body H4 рекомендовано провести сеанс ароматерапії до та після процедури. Перш ніж приступати до обгортання, лікар наносить скраб для тіла New Skin, а по завершенню бандажного етапу використовує сироватку та крем для тіла LIPO­FIRMING. Бандажне обгортання — необхідний етап у вирішенні проблем набряків, затримки рідини в організмі, целюліту, жирових відкладень, втрати еластичності та тонусу шкіри. І дуже важливо, аби ця процедура проводилась із використанням найкращих засобів: як космецевтики, так і самих бандажів.

СТАНЬТЕ ПАРТНЕРОМ HISTOMER

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ СПЕЦІАЛІСТІВ

Summands

SUMMANDS АКАДЕМІЯ

НАВЧАННЯ, РОЗВИТОК
ТА ПРОФЕСІЙНЕ BEAUTY-КОМ’ЮНІТІ

вгору